СПІВРОБІТНИЦТВО, ПАРТНЕРСТВО ТА ЧЛЕНСТВО

 

 

ГО "АЗОВСКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ КЛАСТЕР" співпрацює з багатьма представниками бізнесу, депутатами, професійними об'єднаннями, організаціями та компаніями України, а також інших країн.

 

В Україні ми підтримуємо постійні і тісні зв'язки з Громадське формування з охорони громадського порядку «Екологічний патруль», ГО "Сімейні цінності української ментальності", ГО "Бахмат", ГО "Екологічно-громадська організація МАМА-86", Український Жіночий Фонд, неприбуткова благодійна організація Карітас Маріуполь і багатьма іншими .

 

Серед наших міжнародних менторів Агентство США з міжнародного розвитку USAID, Програма розвитку ООН / UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, Німецьке товариство МІЖНАРОДНОГО співробітніцтва Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH), Данська Рада у справах для Біженців / Danish Refugee Council (DRC).

 

Якшо Ви розділяєте наші цілі і бажаєте співпрацювати разом з нами. А також маєте перспективні для регіона пропозиції та проекти.

Будемо раді бачити Вас серед наших партнерів або членів кластера!

 

Прийом в члени  ГО “АЗОВСКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ КЛАСТЕР” в Україні здійснюється відповідно до Статуту громадської організації на підставі подання письмової заяви до Ради ГО “АЗОВСКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ КЛАСТЕР” через його Керівництво.

Як подати заявку на вступ?

Заповніть бланк заяви на вступ і відправте її сканкопію на електронну адресу azovcluster@gmail.com 

З Вами зв'яжеться співробітник громадської організації в разі необхідності надання будь-якої додаткової інформації.

 

Після розгляду заявки протягом місяця потенційний член громадської організації буде проінформований про рішення прийняття в члени громадської організації.